سایتهای پیشنهادی

ممیزی ۵S

بدون شک در هر سازمانی تداوم نظام آراستگی ،منوط به اجرای ممیزی این سیستم و استخراج مشکلات هر واحد و برنامه ریزی جهت رفع این مشکلات  می باشد .این خدمت بیشتر برای سازمانهایی که فاقد ممیزان صلاحیت دار در زمینه نظام آراستگی می باشند تعبیه شده تا این سازمانها بتوانند شاهد تداوم نظام آراستگی در سازمان خود باشند . این فعالیت در اغلب سازمانها توسط ممیزان نظام آراستگی خودسازمان  انجام می گیرد که دارای حسنهای  زیادی نیز می باشد . اما به تجربه ثابت شده که اگر برخی از ممیزی ها توسط ممیزان بیرونی انجام پذیرد ، میتواند برای سازمان آورده های جدیدی داشته باشد که تاکنون به آنها توجه نمی شده است . لذا ما به سازمان هایی که دارای ممیزان با تجربه نیز بوده اند توصیه می کنیم از این خدمت ، حداقل برای یک بار استفاده نمایند.

فرایند انجام این خدمت به شرح زیر می باشد : 

تماس از طرف سازمان با شرکت کیفیت نشان پارسیان

ارائه اطلاعات اولیه در خصوص سازمان متقاضی

جمع بندی اطلاعات و مذاکرات اولیه با سازمان متقاضی

جمع بندی مذاکره و تهیه پیش نویس اولیه قرارداد

انعقاد قرارداد همراه با گانت چارت اجرایی ( تاریخ و زمان ممیزی ، زمان ارائه گزارش و… )

پرداخت مبلغ توافق شده جهت پیش پرداخت قرارداد

دریافت برخی مستندات جهت ممیزی

انجام ممیزی

ارائه گزارش یافته های ممیزی و ارائه برخی پیشنهادات کاربردی به سازمان

خاتمه و تسویه قرارداد

 

لطفا هر گونه درخواست ” خدمات آموزشی ، مشاوره و استقرار، ارزیابی /ممیزی ” خود را از طریق تکمیل فرم درخواست ( سمت راست صفحه ) برای ما ارسال نمائید تا متخصصان ما هرچه سریعتر با شما تماس حاصل نمایند .

همچنین شما میتوانید با شماره تماس 09128065814 و یا ایمیل های  INFO@MOHSEN-NAGHDI.IR ———MNFR94@YAHOO.COM  با ما در ارتباط باشید .